RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż: 

Administrator danych 
Administratorem Państwa danych osobowych jest 
KLIMATECH-BP Przemysław Będkowski
z siedzibą 62-800 Kalisz, ul. Handlowa 20/1, NIP 618-180-20-47 
W sprawach związanych z Państwa danymi prosimy o kontakt z Przemysław Będkowski pod adresem email:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Cel przetwarzania danych 

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu sprzedaży towarów i świadczenia usług w ramach zawartej z naszą firmą umowy oraz w celu zarządzania i windykacji należności. 

Przekazywanie danych 

Państwa dane mogą być przekazywane podmiotom zewnętrznym, np. serwisowi oprogramowania, w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania umowy, którą zawarli Państwo z firmą KLIMATECH-BP. 

Jednocześnie informujemy, że firma KLIMATECH-BP jest zobowiązana do przekazywania Państwa danych osobowych na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, w tym na żądanie uprawnionych sądów, organów i instytucji. 

Informujemy, że Państwa dane nie będą co do zasady przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Przekazanie danych osobowych poza obszar EOG może jednak nastąpić, gdy będzie to konieczne w celu zrealizowania usługi wymagającej udziału podwykonawców posiadających siedziby poza obszarem EOG. 

Przechowywanie danych 

Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania umowy, z zastrzeżeniem zachowania informacji również po ustaniu umowy, w przypadkach, w których będzie to konieczne w świetle obowiązujących przepisów prawa lub uzasadnionych interesów firmy KLIMATECH-BP, np.: w związku z dochodzeniem roszczeń, w związku z wykonywaniem umowy lub wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności obowiązków podatkowych i rachunkowych. 

Przysługujące prawa 

Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody. 
Informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Profilowanie 

Informujemy, że Państwa dane nie będą poddane profilowaniu. 

Ta wiadomość ma charakter jedynie informacyjny i nie wymaga odpowiedzi.